PUNK JE HNED! + víťaz

Juraj Šlauka

• Česko

MFFK febiofest 2019

Príbeh tridsaťročného drogovo závislého Kwička, ktorý žije v rozpadajúcom sa podnájme so svojou družkou a dvojročným synom. Jeho idylický svet jedného dňa ostro narazí na hranu všeobecne platných pravidiel. Svojim impulzívnym správaním, ktoré neráta s dôsledkami, svoj život postupne mení na voľný pád.

Film, inšpirovaný detailne odpozorovaným životom pankáčov prebývajúcich na periférii, rozpráva príbeh tridsaťročného drogovo závislého Kwička, ktorý žije v rozpadajúcom sa podnájme so svojou družkou a dvojročným synom. Jeho idylický svet jedného dňa ostro narazí na hranu všeobecne platných pravidiel. Svojim impulzívnym správaním, ktoré neráta s dôsledkami, svoj život postupne mení na voľný pád.
PÍŠU NA ČSFD

• Réžia: Juraj Šlauka, Námet: Juraj Šlauka, Scenár: Juraj Šlauka, Kamera: Ivo Miko,  Strih: Michal Reich, Matej Beneš, Hudba: David Kollar, Architekt: Zuzana Kadlčáková, Erik Ivančík,  Zvuk: Michal Džadoň, Richard Füllek, Hrajú: Pavol Kovačovský, Juraj Gerža, Mário Fribert, František Škorpík, Patrícia Schürrerová, Producent: Ivan Ostrochovský

maj 2019 small

Nachádzaš sa tu: Úvod >> Program FK Otáznik >> PUNK JE HNED! + víťaz